Obecnie pracuję w Gliwicach w Ośrodku Terapii Rodzin oraz w prywatnym gabinecie w Dąbrowie Górniczej gdzie również mieszkam.
Szkolenie w psychoterapii rozpoczęłam po ukończeniu jednolitych studiów magisterskich w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego (kierunek Psychologia; specjalność kliniczna), w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień. Po ukończeniu szkolenia odbyłam wymagany staż kliniczny oraz odpowiednią liczbę superwizji klinicznych i po pozytywnej rekomendacji, przystąpiłam do egzaminu certyfikacyjnego. W 2018 roku uzyskałam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień (nr 1928 PARPA). Następnie rozpoczęłam atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne całościowy kurs psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „ Na Szlaku”, pod naukowym kierownictwem prof. Bogdana de Barbaro. Ukończyłam w.w szkolenie obejmujące również doświadczenie własne w grupowym treningu analitycznym oraz superwizję procesów psychoterapeutycznych. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, czyli spełniania wymogów do uzyskania certyfikatu (tj. odpowiedniej ilości superwizji procesów psychoterapeutycznych, stażu klinicznego, stażu pracy ).
Dodatkowo uczestniczę w grupie seminaryjno-superwizyjnej dotyczącej psychoterapii psychoanalitycznej, uczestniczę w superwizjach grupowych i indywidualnych oraz konferencjach, celem podwyższania kwalifikacji oraz utrzymania wysokiego standardu pracy własnej.Doświadczenie zawodowe zdobywałam począwszy od ukończenia studiów , początkowo w placówkach sektora publicznego. Najpierw w szpitalnej Poradni Leczenie Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Kluczborku oraz na oddział szpitalnych i Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Po spełnieniu wymagań i uzyskaniu certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień kontynuowałam pracę w Ośrodku Promocji Zdrowia Trzeźwości i Rozwoju Osobistego w Katowicach oraz Ośrodku Psychoterapii w Krakowie. Po ukończeniu drugiego roku szkolenia na całościowym kursie psychoterapii założyłam własny gabinet psychoterapeutyczny gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, uzależnień oraz par. Dodatkowo podjęłam pracę w Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Gliwicach.